Kde nás můžete potkat?

2020

Na rok 2020 zatím neznáme všechny termíny (chybějící postupně doplním), ale rádi bychom opět jeli na naše oblíbené akce:

  • 29.2.-1.3. SLAVNOSTI MORAVSKÉHO UZENÉHO – HRAD VEVEŘÍ
  • 28.3. ŠERMÍŘSKÁ BURZA OLOMOUC – ZRUŠENO!
  •  4.4. FARMÁŘSKÉ TRHY ROSICE U BRNA
  • 18.4. ŠERMÍŘSKÁ BURZA BRNO
  • 18.4. FARMÁŘSKÉ TRHY ŽIDLOCHOVICE
  • 18.4. EICHHORN 1945 – HISTORICKÁ AKCE NA HRADĚ VEVEŘÍ
  • 25.4. FARMÁŘSKÉ TRHY MORAVANY – ZRUŠENO!
  • 1.- 2.5. FESTIVAL ZABUDNUTÝCH REMESEL, HRAD ČERVENÝ KAMEŇ – SK – ZRUŠENO!
  • 16.5. TRHY SLOVANŮ,  ARCHEOSKANZEN MODRÁ U VELEHRADU
  • 23.5. SLOVANÉ NA HUTI, STARÁ HUŤ U ADAMOVA
  • 13.6. BITVA „SVATOBOR“ , NOVÁ VES U IVANČIC
  • 20.6. FARMÁŘSKÉ TRHY ŽIDLOCHOVICE
  • 11.7. BITVA NA VÍTKOVĚ, PRAHA
  • 18.7. BITVA A MERUŇKOBRANÍ, ZÁMEK MIROSLAV
  • 8.-9.8. „VELIGRAD“ , ARCHEOSKANZEN MODRÁ U VELEHRADU
  • 11.-12.9. ZNOJEMSKÉ HISTORICKÉ VINOBRANÍ
  • 19.9. HIGHLANDS GAME – SKOTSKÉ HRY, BRNO, AREÁL KOUPALIŠTĚ KRAVÍ HORA
  • 10.10 FARMÁŘSKÉ TRHY ŽIDLOCHOVICE


 2019

Na rok 2019 zatím neznáme všechny termíny (chybějící postupně doplním), ale rádi bychom opět jeli na naše oblíbené akce:

        9.2. Šermířská burza Brno – Semillasso (jen Madlina zavařovna)

     2.-3.3. Slavnosti moravského uzeného – hrad Veveří (jen Madlina zavařovna)

          9.3. Šermířská burza – Olomouc (jen Madlina zavařovna)

13.4.  Eichhorn 1945 – 2. světová válka – hrad Veveří (Placky+Zavařovna)

13.4. 100let MENDELU – areál univerzity ul. Zemědělská, Brno (jen Madlina zavařovna)

20.4. farmářské trhy Židenice (jen Madlina zavařovna)

27.4. Libušínská bitva  – Libušín u Kladna (Placky+Zavařovna)

27.4.  Farmářské trhy Moravany u Brna (jen Madlina zavařovna)

4.5. Strážnice 1809 – skanzen ve Strážnici  (Placky+Zavařovna)

11.5. Žerotínské farmářské trhy – Židlochovice (jen Madlina zavařovna)

17.-19.5. Slavnosti chřestu Ivančice  (Placky+Zavařovna)

25.5. Slované na huti – Stará huť u Adamova (Placky+Zavařovna)

25.5. Farmářské trhy Moravany u Brna (jen Madlina zavařovna)

15.6. Svatobor – bitva – Nová ves u Ivančic

22.6  bitva Modřice (Placky+Zavařovna)

20.7. Meruňkobraní Miroslav (Placky+Zavařovna)

10.-11.8. Veligrad – bitva –  Modrá u Velehradu (Placky+Zavařovna)

17.-18.8. Rogar – bitva – Brdečný u Neveklova (jen Madlina zavařovna)

24. 8. bitva Polička  (Placky+Zavařovna)

7.9. Slavnosti chleba ve Slupi (Placky+Zavařovna)

7.9. Oslavanské historické slavnosti (Placky+Zavařovna)

13.-15.9. Znojemské vinobraní (Placky+Zavařovna)

28. – 29.9. Husí slavnosti – Boskovice (Placky+Zavařovna)

Vítání svatého Martina v Blansku (Placky+Zavařovna)

Napoleon v Brně – Biskupský dvůr (Placky+Zavařovna)

30.11. Vzpomínkové slavnosti Slavkov (Placky+Zavařovna)

Vánoční jarmark v Rosicích (jen Madlina zavařovna)